Αρχική σελίδα » Προβολή Ανακοινώσεις Μεταπτυχιακών

Προβολή εκδήλωσης

Πρώτο Πανελλήνιο Συνέδριο Εθνοφαρμακολογίας 11,12 και 13/10/2019

Ελληνική Εταιρεία Εθνοφαρμακολογίας σε συνεργασία με το Τμήμα Φαρμακευτικής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών διοργανώνει το 1ο Πανελλήνιο Συνέδριο Εθνοφαρμακολογίας με θέμα «Παραδοσιακή Θεραπευτική – Μύθοι και Αλήθειες» που θα διεξαχθεί στην Αθήνα, στις 11,12,13 Οκτωβρίου 2019, στο Εθνικό Ίδρυμα Ερευνών.

Στόχος του συνεδρίου είναι η ενημέρωση και η ανταλλαγή απόψεων, καθώς και η αναζήτηση λύσεων για όλα τα κρίσιμα θέματα που απασχολούν τους επιστήμονες των εμπλεκόμενων ειδικοτήτων, αναφορικά με την παραδοσιακή χρήση των φυτών και την αξιοποίηση της σχετικής γνώσης για την βελτίωση της ποιότητας ζωής.

Επισυναπτόμενα θα βρείτε την αφίσα,    το πρόγραμμα του συνεδρίου και τις    προτάσεις προβολής.

Για εγγραφές και περισσότερες πληροφορίες ακολουθείστε τον παρακάτω σύνδεσμο: (έχει δοθεί παράταση για τις early bird εγγραφές μέχρι 20 Σεπτεμβρίου).

Για οποιοδήποτε πρόβλημα στην εγγραφή σας παρακαλώ επικοινωνήστε με το κ. Σπύρο Σίδερη από την εταιρία διοργάνωσης Zita Congress.